Az Indiana Pacers átgázolt riválisán, a New York Kniksen

new york knicks

Rodney Stuckey 22 pontot szerzett, Roy Hibbert 18 pontot és 10 lepattanót, és így, az Indiana Pacers szétszedte a vendég Knicks-et. Csütörtök ,Keleti Főcsoport Pacers –Knicks: 103-82.

A küzdő Pacers (17-31) megszerezte egyik legfontosabb hazai győzelmét, igaz a csak a másodikat az utobbi 10 játékból.

Carmelo Anthony 18 pontot szerzett, 12pontot már az első kilenc percben, Lou Amundson 17et. a Knicksnek (9-38), akinek mindössze 33 pontot sikerült szerezni a második félben. A veszteség, a Knickset visszavetetette a Philadelphia (9-37) mögé a keleti főcsoport legrosszabb eredményét produkálva.

Az Indiana lendületével áttolta a játékot az ellenfél térfelére, így a második negyedben már 54-49-re vezettek.

A Pacers a mérközés második felében egy 10-2es lerohanás után már kétszámjegyű elönyt tudhatott magának. a folyamatos és teljes Pacers fölény mellett a játék szinvonala visszaesett, néha egyenesen ronda képet mutatva. A harmadik negyedet is a Pacers síma fölénye jellemezte, 35-12-re nyerve azt.

Az utolsó negyed elején a Knicks egy ponszerzési rohamban 27-16 Anthonynak köszönhetöen még partiban volt, de miután a kispadra ült, a Pacers fordított egy 10-2 lerohanással .Az utolsó negyedben, Hibbert 10 lábas horgos dobásával, az Indiana határozott játékával 44-39 vezetettt. Innen a Pacers már nem tért magához. A második játékfél elsö 10 pontjából 8-at Hibbert szerezte.

BUCKS 115, MAGIC 100 Jerryd Bayless 19 pontot szerzett, Jared Dudley és Khris Middleton 17 -17et, a Milwaukee verte az Orlandot, véget vetve egy 17méközéses vesztes sorozatom. A Bucks határozottan játszott, hét játékosuk, beleértve mind az öt indulót két számjegyűt dobott.

GRIZZLIES 99, NUGGETS 69 Zach Randolph 15 pontos volt és 17 lepattanót szerzett, Jeff Green hozzáadott még 13 pontot , így a Memphis korán megszerezte a vezetést és legyőzte a Denvert.A Memphis már az elején kétszámjegyű előnyt szerzett, elönyét semmi sem fenyegette. Randolph megszerezte a 10. egymást követő dupla-dupláját.